Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti TR Dublaj izle | FilMalikanesi.com
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti TR Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1 Yorum 52 Görüntülenme

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti TR Dublaj izle

()
2014 yılının belki de en çok beklenilen ilk 3 filmi arasına girebilecek Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti ile serinin 2.’si Matt Reeves isimli yönetmen tarafından işlenmiştir. Bu muhteşem filmin hikayesi ise Mark Bomback, Rick Jaffa ve Amanda Silver isimlerinde yazarların elinden çıkıyor. Böylesine harika bir yapımın senaryosu da ancak üç kişi tarafından yazılabilirdi.

maymunlar cehennemi 2 izle, maymunlar cehennemi 2 şafak vakti izle, dawn of the planet of the apes izle, maymunlar cehennemi şafak vakti full izle

Başrollerde Batman serisinin vazgeçilmez aktörlerinden biri olan yılların usta oyuncusu Gary Oldman’ı 2014 yılında Robocop‘ta da görmüştük. Diğer oyuncular arasında Keri Russell ve Yüzüklerin Efendisin de Gollum olarak gördüğümüz Andy Serkis Ceaser karakterini canlandırıyor. Dawn of the Planet of the Apes’i izleyenlerden Yüz Yirmi Bine yakın kullanıcısı tarafından oylandıktan sonra 8.1 değerinde bir İMDB puanına sahip oluyor. Aksiyon sahnelerinin ve görsel efektlerin yanı sıra dram ve bilim kurgu sahneleriyle de göze çarpan Maymunlar Cehennemi 2 filmi ilk olarak 26 Haziran’da Amerika’nın eyaleti San Francisco’da gösterime girmiş ve 11 Temmuz 2014 itibari ile Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona girmiştir. İzleyenler arasında ilk filmi kadar tatmin olmayıp fazla beğenmeyenler de elbette olabilir fakat bu film 2 saati geçen bir izlenme süresine sahip ve kesinlikle pişman etmeyecek bir filmdir. 170 Milyon Dolarlık geniş bir bütçe ile çekilen Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti, şu an da Dünya genelinde 700 Milyon Doları geçen bir hasılat etmiştir.

Hangi taraf son şafak vaktini görecek? Bu maymunlar cehenneminde insanlığın kaderi ne olacak? maymunlar ve insanların bu büyük savaşına tanık olmaya hazır olun..!
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti izlemeniz gereken ve başyapıt olabilecek devam filmlerinden biridir.
Bilim adamlarının maymunlar üzerinde yaptığı deneyler ile başlayan hikayede ilk zamanlar genleri değiştirilen maymunların zeka ilerlemeleri kaydediliyordu ve insanlık için iyi bir şeyler yapılması isteniyordu. Fakat maymunlar bir tanesinin zekası o kadar iyi gelişti ki, adeta insan gibi düşünmeye hatta insan gibi yürümeye başladı. Onun adı Ceaser’dı. Ceaser ilk zamanlar çok ezik bir maymundu ve maymunlar tarafından bile dövülüp hor görülen bir maymundu. İlk filmde Ceaser tutulduğu yerden kaçmayı başarmıştı ve kendine bir maymun ordusu bile yapmayı başarmıştı. Kaçışının ardından tamı tamına 10 sene geçmiştir ve DNA’sı evrim geçirerek aklı olağan üstü bir biçimde daha da gelişmiştir. İki ayak üstünde bile yürüyebilmektedir, hatta ve hatta konuşabilmektedir. Kendisi gibi zeki maymunlardan oluşan bir ordu yaratmış ve bulundukları yerdeki insanlara karşı savaş halindedirler. Bundan 10 yıl önce yayılan bir virüs nedeniyle hayatta kalan insanların sayısı oldukça da azdır. Bir tarafta insanlığın hayatı bir tarafta da yaşamak isteyen zeki maymunlar topluluğu, iki tarafta Dünya’nın yeni düzenini kurmak ve hayatlarını idame ettirmek istemektedirler. Bu vahşi maymun ordusuna karşı insanların şansı yok gibi gözüküyor.
1 2

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    FİLMİ İNDİR! : http://www.pnd.tl/xXOmCj

    Yorumlar (1)